Kes?

Oma armastuse toidu ja toiduvalmistamise vastu pärisin ma oma emalt. Väiksena meeldis mulle jälgida ema toimetusi köögis ning mida suuremaks ma kasvasin, seda enam tahtsin ka ise kaase lüüa.

Hiljem kolides vanematest eraldi elama, muutus toidutegemine minu jaoks rohkem kohustuseks. Kuna me mõlemad elukaaslasega olime tudengid, olid meie võimalused väikesed või peaaegu olematud. Päevast päeva sõime me samu toite ja nende tegemine ei pakkunud enam seda lõbu ja rahuldust, mida ma varem köögis rahmeldamisest ammutasin.

Mõne aasta eest tundsin lõpuks, et oleks vaja toidulauale midagi uut ja huvitavat tuua. Kaua sa ikka sööd seda kastet ja kartulit, borži suppi ja tatraputru. Nõnda siis võtsingi ette ja asusin internetist uusi ja huvitavaid retsepte otsima. Loomulikult sattusin ka toidublogide maailma, kust ma olen leidnud võrratuid retsepte, millega oma peret rõõmustada. Olen päris mitmetes toidublogides tihe külaline, kuigi sõna võtan ma harva või peaagu üldse mitte.

Mõni aeg tagasi tekkis mõte, et võiks ka omale toidublogi teha, kuna viimasel ajal meeldib mulle üha enam katsetada erinevate toitudega. Samuti innustaks see mind oma retseptikogu jaoks pilte tegema. Mõeldud-tehtud ja saigi teoks see blogi siin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.